Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko 0-2 > Okrutny żart męża mógł skończyć się tragicznie. "Ma nauczkę na zawsze"
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 24.11.2023 09:42

Okrutny żart męża mógł skończyć się tragicznie. "Ma nauczkę na zawsze"

dziecko w sklepie
Fot. Pixaby/Facebook

Chwila nieuwagi sprawiła, że matka w panice rzuciła się do poszukiwań dziecka. Robiąc zakupy w sklepie, nie zauważyła, że jej niemowlę zaginęło. Sprawcą zamieszania okazał się mąż kobiety, który chciał dać jej nauczkę. 

Kobieta robiła zakupy

Widoczna na nagraniu kobieta kręci się po sklepie, robiąc zakupy. Widzimy, że w wózku leży jej malutkie dziecko. Gdy kobieta odbiera telefon i oddala się od maluszka, jakiś mężczyzna zabiera jej dziecko! Trzymając niemowlę na rękach, podkłada do wózka pomarańczę  i butelkę wina.

Kobieta, rozmawiając przez telefon, odwrócona jest plecami do wózka, nie widzi, że ktoś porywa jej dziecko. Gdy w końcu wraca do wózka, nie zdaje sobie nawet sprawy z podmianki. Dalej robi zakupy i rozmawia przez telefon ze swoją matką. Dopiero gdy ta prosi o zdjęcie malutkiej, matka niemowlęcia orientuje się, że kołyska jest pusta. 

supermarket-949913_1920.jpg

To był okrutny żart

Gdy kobieta bliska jest załamania nerwowego i zaczyna w panice biegać po sklepie, zza półki wychodzi jej mąż z dzieckiem na ręku. Tłumaczy, że ta sytuacja miała być żartem, a także nauczką dla mamy, która według męża, zbyt często rozmawia przez telefon.

Mężczyzna w czasie nagrania tłumaczy, że chociaż mała płakała całą noc, a jej mama nie zmrużyła oka, nie powinna tak łatwo narażać życia dziecka. Gdy mężczyzna przytula żonę po tym okrutnym żarcie, mamy ochotę kopnąć go w bolesne miejsce.

"Będzie miała nauczkę"

"To największy koszmar każdego rodzica. (...) Wiem, że jest zmęczona. Ale nieważne, jak bardzo jesteś zmęczony. Gdy jesteś rodzicem, musisz być czujny! To była dla niej bardzo cenna lekcja. Ale ciągle jest na mnie zła, że to zrobiłem. Jednak zrobiłbym to ponownie. Teraz już nie zapomni, że nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo naszego dziecka" - twierdzi mężczyzna.

Naszym zdaniem, skoro był taki mądry, aby żartować sobie z żony, mógł równie dobrze, zająć się dzieckiem w domu, aby kobieta mogła spokojnie, bez stresu, zrobić zakupy. Choć wiele widzów podejrzewa, że nagranie jest nieprawdziwe, to zwraca jednak uwagę na poważny problem braku uwagi skierowanej na dziecko. 

Dlatego pamiętajcie, jeśli jesteście zmęczone całonocną opieką nad dzieckiem, a wasz partner ma czas na oglądanie głupich filmów, niech przypilnuje dziecka, gdy wy pójdziecie na relaksujące zakupy. 

Zobacz też:

Nagrała młodą matkę na plaży i wrzuciła film do sieci. "Jak ci nie wstyd?!"

Kupisz takie mięso i cała rodzina się pochoruje. Radzimy, na co zwrócić uwagę

To nie jest zwykły kremik dla niemowląt. Uważajcie z jego stosowaniem