Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Co za zwrot akcji! Tak dzieci Cichopek i Hakiela zareagowały na ciążę Dominiki
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 24.05.2024 08:56

Co za zwrot akcji! Tak dzieci Cichopek i Hakiela zareagowały na ciążę Dominiki

Marcin Hakiel Dominika Serowska
Fot. Screen Instagram Marcin Hakiel

Czwartkowy wieczór przyniósł radosne wieści o ciąży partnerki Marcina Hakiela. Dominika w rozmowie z Plejadą przyznała, że nie planowali dzielić się jeszcze dobrą nowiną ze światem. “Kostium mnie zdradził” - przyznała, potwierdzając ciążę.

Jak dzieci Hakiela i Cichopek zareagowały na wiadomość o ciąży Dominiki

Tancerz ma dwoje nastoletnich dzieci z małżeństwa z Katarzyną Cichopek, z którą rozwiódł się w 2022 roku. Z aktorką sprawują nad Heleną i Adamem opiekę naprzemienną. Dziennikarze zapytali przyszłą mamę, jak dzieci jej partnera zareagowały na wiadomość o ciąży.

Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuje, i dzieci też mogły być zdziwione.

Tancerz był w wyśmienitym humorze i zażartował, że być morze w łonie Dominiki jest nie jedno, a dwoje dzieci.

Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy!

Marcin Hakiel, partnerka (2).jpg
Fot. KAPiF

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży

Para twierdziła, że nie planowali ogłaszać ciąży. Za nich zdecydował… brzuszek, który pojawił się nagle. 

Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać

Serowska zapewnia, że to dopiero początek ciąży, nie chce podawać konkretnych dat. Informacja o potomku zaskoczyła samych zainteresowanych.

Pojechaliśmy na badania, zrobiliśmy research, żeby się upewnić. To nie było tak, że ja zaplanowałam, żeby mu pokazać i powiedzieć. U nas to było spontaniczne, czyli jak wszystko, co zazwyczaj robimy.

Trzecie dziecko Hakiela

Marcin Hakiel jest tatą 15-letniego Adama i 11-letniej Heleny. Dla Dominiki to pierwsze dziecko. Zwykle w takim przypadku brzuszek staje się widoczny około 5. miesiąca ciąży. Jednak Dominika jest bardzo szczupłą i jak widać, brzuszek pojawił się szybko.

A może rzeczywiście dzieci będzie więcej? Czas pokaże. Przyszłym rodzicom składamy gratulacje. 

Zobacz także:

Hakiel ogłasza ciążę, a internauci zwracają uwagę tylko na to. Dominika nie będzie zadowolona

Hakiel z partnerką zakpili z internautów. Ludzie się wkurzyli

Co za metamorfoza! Syn Cichopek i Hakiela upodabnia się do ojca i ogłasza, że jest gejem?

Śmieszne podwyżki zasiłków i pożyczki na edukacje. Tak rząd widzi pomoc bezrobotnym
stoisko z preclami
stoisko z preclami
Od 1 czerwca 2024 zmieni się wysokość zasiłków dla bezrobotnych. Rząd pracuje także nad innymi rozwiązaniami, które mają pomóc w szukaniu pracy. Status osoby bezrobotnej ma przysługiwać także rolnikom.Już od początku przyszłego roku osoby zmagające się z bezrobociem będą mogły skorzystać pieniędzy na cele edukacyjne, a zarejestrować się będzie można w dowolnym urzędzie pracy. Nowe przepisy mają także ułatwić zatrudnienie osobom w wieku emerytalnym.
Czytaj dalej
Takie porody można zliczyć na palcach jednej ręki. To cud, że Piotruś urodził się zdrowy
Aneta i Arkadiusz Dyla z Piotrusiem
Aneta i Arkadiusz Dyla z Piotrusiem
Taki poród zdarza się raz na wiele tysięcy przypadków. Ciężka choroba nerek zagrażała życiu kobiety i rozwijającego się w jej łonie dziecka. Lekarze zrobili wszystko, aby uratować obydwoje i dać małemu Piotrusiowi możliwość zdrowego rozwoju. I udało się. Jak mówi tata chłopca: "wiara czyni cuda". Chociaż w tym przypadku największego cudu dokonali lekarze i dzielna mama.Pani Aneta Dyla z Pawonkowa pod Częstochową cierpi na dziedziczną chorobę nerek. Gdy w wieku 42 lat zaszła w czwartą ciążę, stan jej zdrowia drastycznie się pogorszył. Wymagała codziennych dializ i walczyła o każdy kolejny tydzień ciąży. Wysiłek mamy i zespołu lekarzy się opłacił. Ciążę udało się donosić, a Piotruś urodził się całkowicie zdrowy.
Czytaj dalej