Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Dzień Matki tylko w Dino! Takiej oferty nie ma ani Biedronka, ani Lidl
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 15.05.2024 09:59

Dzień Matki tylko w Dino! Takiej oferty nie ma ani Biedronka, ani Lidl

Dino
Fot. Wikipedia Commons/Łukasz Świerczewski

Dzień Matki to szczególny moment, kiedy możemy bardziej wyraźnie powiedzieć mamie: Kocham Cię, dziękuję, jesteś dla mnie ważna. Chętnie robimy to, wręczając rodzicielkom drobne upominki. Jeśli planujesz z tej okazji zakup słodyczy, to omiń Lidla i Biedronkę, biegnij prosto do Dino.

Oferta wystartowała już 15 maja, więc warto wybrać się na zakupy bez zwłoki, bo przy takich cenach, klienci będą kupować je na potęgę. Trudno im się dziwić, bo nawet największe dyskonty nie oferują takich cen!

Prezenty na Dzień Matki 2024 z Dino

15 maja w Dino pojawiła się niezwykła oferta dedykowana na Dzień Matki. Warto tu wspomnieć o czekoladkach Merci z limitowanej edycji, które kupimy za 12,99 zł, wystarczy wziąć dwa opakowania, jedno dla mamy, a drugie może dla teściowej, albo dla siebie? Przecież napis "Jesteś najlepsza" pasuje do każdej mamy.

Doskonałym wyborem z nowej gazetki Dino może okazać się też Ptasie Mleczko. Przy zakupie dwóch opakowań za każde zapłacisz jedynie 10,99 zł. Każdy łasuch ucieszy się z takiego prezentu. Do tego możesz sięgnąć po owoce w czekoladzie. Dostępne w Dino są żurawiny, śliwki i wiśnie. Każde za 19,99 zł. 

Jeśli wybrałaś inny prezent dla mamy, warto rozważyć dołożenie do niego czekolady Wedel, przy zakupie dwóch zapłacisz za tabliczkę jedynie 3,59 zł.

Dzień Matki
Fot. Freepik

Nowa gazetka Dino z promocjami

Przy okazji zakupów na Dzień Matki, zajrzyj o pozostałych alejek. Od 15 maja znajdziesz w nich płatki ryżowe błyskawiczne za 4,19 zł (przy zakupie dwóch opakowań, groch łuskany po 1,52 (weź trzy opakowania), czy ryż jaśminowy za 4,19 zł (weź z półki dwa opakowania.

Warto też zajrzeć do chłodni, w nich znajdziesz serki Danio w tubce, jogurty owocowe, czy serki kanapkowe Piątnica w promocyjnych cenach. Taniej kupisz też soki jabłkowe Tymbark, wystarczy wziąć trzy kartony, żeby zapłacić po 3,19 za każdy.

Co jest w promocji w Dino 15.05.2024

Od środy taniej kupisz też kawę Jacobs Kronung, Lody jak dawniej z litrowych opakowaniach, czy pomidory. Warto wybrać się do Dino, bo często ma wyborne oferty, które spokojnie mogą konkurować z tymi z Biedronki czy Lidla. Fasolkę szparagową też mają tańszą. 

Zobacz także:

Szokujące słowa uczestniczki "Konfrontacji Agaty". Czy program Młynarskiej zniknie z anteny?

Kiedy rozwód to nie grzech? Stanowisko Kościoła ostatnio się zmieniło

Za psa w lesie można dostać mandat. Uważaj, by nie spotkać leśnika