Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Szokujące słowa uczestniczki "Konfrontacji Agaty". Czy program Młynarskiej zniknie z anteny?

Szokujące słowa uczestniczki "Konfrontacji Agaty". Czy program Młynarskiej zniknie z anteny?

Konfrontacje Agaty Młynarskiej
Fot. Instagram/tvnstyle_official

Agata Młynarska w tym sezonie zaczęła prowadzić program “Konfrontacje Agaty” w TVN Style. Spotykają się w nim kobiety o różnych poglądach, które na wizji dyskutują o życiu, porodach, macierzyństwie.

Dziennikarka poruszyła jak dotąd wiele kontrowersyjnych tematów. Niektóre odcinki odbiły się dużym echem. Wszystko dlatego, że zapraszane do programu gościnie mają bardzo mocne i bardzo skrajne poglądy. W ostatnim odcinku padły szokujące słowa.

Kontrowersyjne "Konfrontacje Agaty"

Wydawało się, że to przepis na hit: dyskusja kobiet o różnych poglądach na ważne dla nich tematy. A jednak program nie przypadł do gustu widzom. Komentarze są jednoznaczne: nie powinno w ogóle go być w telewizji. Zwłaszcza po dwóch odcinkach, które były najbardziej burzliwe.

O jednym z nich pisaliśmy ostatnio. Gościnie dyskutowały o porodzie naturalnym i cesarskim cięciu. W czasie programu jedna z uczestniczek powiedziała do drugiej, że jest gorsza, bo nie rodziła siłami natury. Po emisji tego odcinka w internecie zawrzało, swoje zdanie na ten temat wyrazili influencerzy i stowarzyszenie zrzeszające doule.

Teraz jednak burza jest jeszcze większa, a komentarze jeszcze bardziej gorące. Wszystko po wczorajszym odcinku, w którym cztery zaproszone kobiety dyskutowały o modelach wychowania dzieci.

"Jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić"

W najnowszym odcinku dyskusja była naprawdę zażarta. W pewnym momencie przerodziła się w prawdziwą kłótnię. Widzowie poznali dwie mamy, które optowały za bezstresowym wychowaniem dzieci i dwie, które były zwolenniczkami kar i dyscypliny.

Uczestniczki opowiadały między innymi, jak reagują, kiedy ich dzieci płaczą, krzyczą i rzucają się na podłogę. Dwie z nich postulowały, by traktować dzieci z szacunkiem i zrozumieniem, dwie opowiadały o stosowanych karach i konsekwencjach.

Jedna z gościń powiedziała, że chce być dla swoich dzieci kochającą matką, na to druga, zwolenniczka twardego wychowania, odpowiedziała: "Ja powiedziałam moim dzieciom: jeśli im się nie podoba, proszę pakować walizki i do widzenia, mówię — jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić". To właśnie te słowa odbiły się największym echem.

Program Młynarskiej zniknie z anteny?

Oczywiście na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem na Instagramie, który zapowiadał odcinek, posypały się emocjonalne negatywne komentarze. Dotyczyły zarówno wypowiedzi uczestniczki, jak i samej formuły programu telewizyjnego.

"Program nastawiony na budzenie złych emocji i kontrowersji w widzach", "Czy to bazar? Takie programy w ogóle nie powinny być emitowane", "Uważam, że ten program nie powinien istnieć" - można przeczytać w komentarzach.

Czy program Agaty Młynarskiej zostanie zdjęty z anteny? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak faktem jest, że od samego początku budzi dużo naprawdę negatywnych emocji.

Zobacz także: 

Jeśli dzieci przeszkadzają ci w restauracji, to przestań tam chodzić. Proste

Tak córka Jacka Jeschke cieszyła się z wygranej taty w "Tańcu z Gwiazdami". Reakcja Różyczki zachwyca

Współczesne dzieci są leniwe. Nawet nie chce im się posprzątać