Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > "Gang Mocniaków". Biedronka wprowadza rewolucję w systemie zbierania naklejek
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 17.09.2023 10:41

"Gang Mocniaków". Biedronka wprowadza rewolucję w systemie zbierania naklejek

Gang Mocniaków, jak szybciej zebrać naklejki
Fot. Mat. pryw.

Kolejna akcja w Biedronce, tym razem pod nazwą "Gang Mocniaków" rozlała się szeroko po mediach. Rodzice konsekwentnie robią zakupy w dyskoncie, a dzieci liczą, ile naklejek jeszcze im brakuje, by zdobyć wymarzonego pluszaka. Biedronka wprowadza rewolucję w zbieraniu punktów.

Sieć sklepów postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Teraz jeszcze szybciej można zebrać 60 naklejek i odebrać pluszaka za darmo. Co trzeba zrobić?

Ogromne zainteresowanie Mocniakami

Głośno o nowych pluszakach z Biedronki zrobiło się, kiedy media zalała fala informacji o imionach i kształtach zabawek. Najbardziej kontrowersyjna okazała się Parówka Patrycja, w szkołach każda dziewczynka o tym imieniu wie, jak bardzo dokuczliwa może być ta sytuacja.

Akcja z Mocniakami zaczęła się 28 sierpnia i potrwa aż do 2 grudnia 2023 r. Żeby zdobyć pluszaka za darmo, trzeba zebrać 60 naklejek. Jeśli zechcemy odebrać go wcześniej, trzeba mieć 30 naklejek i dopłacić 24,99 zł. Możliwy jest też zakup pluszaka za 49,99 zł jeśli naklejek nie chcemy zbierać. 

Biedronka przygotowała też książeczki edukacyjne, które można zakupić za 14,99 zł lub odebrać za 15 naklejek. Ale skąd brać naklejki? Teraz możliwości jest jeszcze więcej!

Kopia – Green Beans (71).jpg

Dodatkowe naklejki na Mocniaki

Każde zakupy za kwotę 69 zł w biedronce (z wyłączeniem alkoholi i wyrobów tytoniowych) są premiowane naklejką. Odpowiednio za wielokrotność tej kwoty dostajemy więcej naklejek. Bonusowe punkty otrzymamy gdy zakupimy warzywa i owoce, ale także produkty oznaczone na półce etykietą "Mocny Wybór". Posiadacze aplikacji "Moja Biedronka" dodatkowe naklejki dostaną za rozwiązanie quizu, ale to nie koniec!

Teraz pojawiła się dodatkowa okazja na szybsze zdobycie pluszaka. W sklepie internetowym Biedronka Home można zdobyć jeszcze więcej naklejek. To prawdziwa rewolucja i gratka dla kolekcjonerów, którzy biorą udział we wszystkich biedronkowych akcjach.

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć dodatkowe punkty? Wyjaśniamy poniżej.

Biedronka promuje zakupy online

Teraz posiadacze karty lub aplikacji "Moja Biedronka", którzy zrobią zakupy w sklepie internetowym Biedronka Home, za zakupy o wartości 69 zł otrzymają nie jedną, a dwie naklejki. Można je odebrać przy okazji kolejnej wizyty w sklepie stacjonarnym, okazując kartę. W sklepie online znajdziemy też produkty oznaczone "dodatkowa naklejka", których zakup jest premiowany tak, jak wskazuje nazwa.

Wśród artykułów promowanych w akcji po raz pierwszy znajdziemy całą gamę produktów z kategorii: dom, kuchnia, łazienka, zabawki i elektronika. W jednej transakcji można odebrać maksymalnie 60 naklejek, czyli równowartość jednego pluszaka.

Kopia – Green Beans (73).jpg

Zobacz także:

Wszyscy oszaleli na jej punkcie. Wiesz, co NAPRAWDĘ oznacza czerwona nitka na nadgarstku

Nowy gang opanuje Biedronkę już w poniedziałek. Wśród Mocniaków Parówka Patrycja

Ukryta funkcja karty Biedronka. Można zdobyć jeszcze więcej rabatów

Tagi: Zakupy Dziecko