Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Jedyna taka okazja w Biedronce. Leć na zakupy, a sporo zyskasz
Marta Uler
Marta Uler 12.04.2024 18:28

Jedyna taka okazja w Biedronce. Leć na zakupy, a sporo zyskasz

Biedronka
Fot. Portal Parentingowy/Marta Lewandowska

Jedynie przez kilka dni w sieci sklepów Biedronka, będzie można dostać niemal zupełnie za darmo prawdziwy rarytas. To coś, co przyda się każdej pani i każdemu panu domu. Zakupy z tym gadżetem zyskają nową jakość, a zapakowanie ich do samochodu to już będzie sama przyjemność.

O czym mowa? W czasach, kiedy śmieci nas po prostu zalewają, a plastikowe opakowania są zmorą miłośników przyrody, to rozwiązanie powinno zagościć w każdym gospodarstwie domowym. Zgadłaś już, o czym mowa? Oczywiście – o mocnych i praktycznych torbach na zakupy wielokrotnego użytku.

Taka okazja nie zdarza się często

Kiedy przy kasie pakujemy wszystko do plastikowych reklamówek, coś ściska nas w środku. By być bardziej ekologicznym, wybieramy więc te papierowe torby, które dużo łatwiej rozkładają się w przyrodzie, ale one z kolei są niepraktyczne. Często się rwą, a wystarczy, by tylko odrobina jakiegoś płynu rozlała się w środku i już nie wiadomo, jak zbierać zakupy

Inwestujemy w wózki-worki na kółkach, przeróżne usztywniane kosze, ale i tak najwygodniej zapakować produkty do reklamówek. Jeśli boli od tego sumienie, rozwiązaniem powinna być solidna torba na zakupy, którą właśnie oferuje sieć Biedronka. W takiej produkty możemy nosić nawet kilka lat. Ale by ją dostać, niemal zupełnie za darmo, nie ma już dużo czasu.

Fot. Screen z gazetki Biedronki

Torby z Biedronki to hit

Plastikowe torby z uszami są miękkie, dobrze się układają, a umieszczenie ich w bagażniku samochodu jest najprostsze. Tyle że zanieczyszczają środowisko. By być choć trochę bardziej eko, można ich użyć kilkukrotnie, ale i tak w pewnym momencie się niszczą. Dlatego naprawdę warto skusić się na torbę z Biedronki.

Co zrobić, by dostać torbę Biedronki? Do 18 kwietnia trzeba zrobić zakupy w którymś ze sklepów za minimum 49 zł. Przy kasie zostanie doliczona opłata recyklingowa za torbę w wysokości 0,20 zł i już od razu będzie można pakować produkty do nowiutkiej torby. Haczyk jest taki, że na jedną transakcję przysługuje jedna torba, jeśli więc chcesz np. dwie, podziel zakupy na taśmie i zapłać dwa razy!

Ekologia i ekonomia za jednym zamachem

W najbliższych dniach warto wybrać się do Biedronki nie tylko z powodu torby na zakupy. Sieć oferuje też rabaty np. na płyn do prania Perwoll, który będzie tańszy o połowę. Za dwa opakowania 2-litrowe zapłacimy 49,98 zł, podczas gdy regularna cena jednego to 46,99 zł. Biedronka rozdaje też lody Magnum i jaja z chowu ściółkowego, a polskie jabłka Szampion będą kosztować jedynie 1,49 zł za kilogram.

Jeśli zapakujemy wszystko do nowej torby, postąpimy ekologicznie, a nasza kieszeń poczuje korzyści finansowe. Choć to może brzmieć trochę jak tania reklama, w czasach szalejącej drożyzny wcale nie ma powodu, by ironizować. W najbliższych dniach możemy zrobić naprawdę kompletne zakupy do domu i zaoszczędzić nieco pieniędzy, chociażby na lody, czy inne drobne przyjemności, jakie możemy sprawić dzieciom lub sobie. 

Zobacz także:

Ludzie nie mogli zrobić zakupów. Problemy w kasach Biedronki w całej Polsce

Lidl znów przegrał konkurencję z Biedronką. Tym razem poszło o pomidory

Pestycydy w jabłkach z Lidla. Mamy oświadczenie sieci