Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Mama pięcioraczków z Horyńca relacjonuje podróż. Już wylądowali w Tajlandii
Beata Łajca
Beata Łajca 02.04.2024 10:26

Mama pięcioraczków z Horyńca relacjonuje podróż. Już wylądowali w Tajlandii

Mama pięcioraczków
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Pięcioraczki z Horyńca są już w Tajlandii! Całej rodzinie udało się spokojnie i bezpiecznie dotrzeć na miejsce, a Pani Dominika podzieliła się z fanami relacją z tej niesamowitej podróży.

Wydaje się, że najtrudniejsze już za nimi. Rodzina Clark wylądowała na drugim końcu świata. Na szczęście podróż przebiegła w świetnej atmosferze, a Tajlandia przywitała ich piękną pogodą.

Pięcioraczki już w Tajlandii

Po wielodniowych przygotowaniach rodzina Clark dotarła już do Tajlandii. Mama pięcioraczków z Horyńca podzieliła się z fanami relacją z tej długiej podróży.

Projekt bez nazwy (4).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Zaczęło się od jazdy samochodem na lotnisko. Jak widzimy wszystkie, nawet najmłodsze dzieci, radziły sobie świetnie i pierwsza część trasy przebiegła bez problemu. Potem czekał ich lot z przesiadką.

Projekt bez nazwy (5).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Długi lot samolotem

Rodzinie udało się bez przeszkód dojechać na lotnisko i wsiąść do samolotu. Widzimy, że w podróży towarzyszyły im dwie osoby — kobieta i mężczyzna. Dodatkowe dwie pary rąk były bezcenne przy jedenaściorgu dzieci, choć wsparciem okazało się także najstarsze potomstwo.

Projekt bez nazwy (6).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Lot trwał długo, także w nocy. Najmłodsze dzieci radziły sobie jednak bardzo dobrze. Widzimy, że spokojnie spały. Obyło się bez płaczu, za co na pewno byli wdzięczni także współpasażerowie rodziny Clark.

Projekt bez nazwy (7).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Pierwsze chwile w Tajlandii

Podziwiamy to, jak gładko cała rodzina poradziła sobie także na tajlandzkim lotnisku. Starsze dzieci maszerowały dzielnie, trzymając za ręce rodzeństwo.

Projekt bez nazwy (8).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Maluszki były oczywiście niesione na rękach i w nosidłach. Widać, że pięcioraczki były spokojne i zadowolone. Z ciekawością rozglądały się dookoła. To z pewnością zasługa ich rodziców — byli świetnie zorganizowani. Wydaje się też, że wielką podróżą w ogóle się nie denerwowali.

Projekt bez nazwy (9).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Rodzina już w hotelu

Rodzina Clark po dotarciu na miejsce zakwaterowała się w swoim hotelu. Wygląda na to, że pierwsze dni w Tajlandii spędzą w bardzo przyjemnych warunkach.

Projekt bez nazwy (10).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Na początku postanowili coś zjeść. Wszyscy trzymamy kciuki za łatwą aklimatyzację w nowym miejscu i już nie możemy się doczekać bajkowych widoków, które już niedługo z pewnością pokażą nam Clarkowie. 

Zobacz także:

Mama Pięcioraczków mówi, że to "ostatni raz". Rodzina jest gotowa do wyprowadzki

Mama Pięcioraczków padła ofiarą oszustwa. Dominika ostrzega innych

Mama pięcioraczków z Horyńca gorzko o relacjach z rodziną. “Nikt nam nie pomaga”

Polub PortalParentingowy.pl na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!