Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Mama Pięcioraczków pokazała, jak będą mieszkać Tajlandii. Prawdziwe luksusy
Beata Łajca
Beata Łajca 03.04.2024 10:40

Mama Pięcioraczków pokazała, jak będą mieszkać Tajlandii. Prawdziwe luksusy

Mama pięcioraczków
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Pierwsza noc w Tajlandii już za nimi — rodzina Clark powoli odnajduje się w nowej rzeczywistości. Pani Dominika pokazała dom, w którym spędzą najbliższe miesiące. To luksusowa dwupiętrowa willa z basenem, dużą kuchnią i kilkoma pokojami. 

Widać, że dzieci czują się tutaj wspaniale. Pięcioraczki i ich rodzeństwo szybko przyzwyczajają się do upałów i zmiany czasu. Trudniej przychodzi to dorosłym, ale pani Dominika mimo wszystko cieszy się, że może w końcu odpocząć.

Dom pięcioraczków robi wrażenie

W najnowszych filmach mamy pięcioraczków możemy podziwiać ich nowy tajlandzki dom. To duża piętrowa posiadłość, z antresolą i wysokimi sufitami. Duże okna wpuszczają do środka sporo światła, a na zewnątrz można podziwiać piękne palmy.

Oczywiście najważniejszym miejscem dla całej rodziny stał się od razu basen. Dzieci korzystają z niego od samego rana. W tak gorącym kraju standardem jest klimatyzacja i dom Clarków też jest w nią wyposażony. Pani Dominika mówi, że wyłączyli ją na noc i szybko przekonali się, że to nie był dobry pomysł – wszyscy wstali zlani potem.

Dużo cieplej, niż się spodziewali

Tajlandia zaskoczyła Clarków przede wszystkim upałem. Wiedzieli, że jadą do tropikalnego kraju, jednak nie spodziewali się, że będzie aż tak gorąco. Dzieci radzą sobie z tą temperaturą najlepiej — od samego rana wskakują do basenu.

Projekt bez nazwy (13).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Niestety mama pięcioraczków znosi upalne temperatury trochę gorzej. Ma opuchniętą twarz i stopy – jak mówi, nawet nie może założyć swoich klapek. Wspomina też, że pierwszy raz od wielu lat chodzi bez skarpetek i w krótkich spodenkach.

Prawie jak w domu

Kiedy Pani Dominika nagrywa filmik o 12:00 lokalnego czasu, w Polsce jest dopiero 7:00. Większość dzieci przestawiła się na nowy czas w mgnieniu oka. Widzimy, że Czaruś i inne maluszki, także mają się świetnie.

Mama pięcioraczków stara się organizować wszystko prawie tak jak w domu. Pilnuje, aby dzieci piły mleko na czas, a starszym serwuje na śniadanie jajecznicę.

Projekt bez nazwy (14).jpg
fot. Instagram/piecioraczki_z_horynca

Rodzina jeszcze nie zdążyła się rozpakować, a Pani Dominika korzysta z chwili spokoju i cieszy się, że po tylu latach może w końcu poleżeć z nogami w górze.

Zobacz także:

Mama pięcioraczków z Horyńca relacjonuje podróż. Już wylądowali w Tajlandii

Mama pięcioraczków z Horyńca gorzko o relacjach z rodziną. “Nikt nam nie pomaga”

Janek tłucze Maćka, ale jego matka nie odpuści. “Bo przecież się przyjaźnią”

Polub PortalParentingowy.pl na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!