Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Rutkowski szykuje komunię synowi. Od bogactwa aż oko bieleje

Rutkowski szykuje komunię synowi. Od bogactwa aż oko bieleje

Maja, Krzysztof i Krzyś Rutkowscy
Fot. Instagram/detektywmajarutkowski

Wszyscy rodzice przejmują się organizacją komunii dla swojego dziecka. Z roku na rok przyjęcia są coraz większe, jest na nich mnóstwo atrakcji dla gości, a ceny strojów i dekoracji przyprawiają o zawrót głowy.

Celebryci mają jeszcze większe ambicje, niż zwykli śmiertelnicy. Za przykład mogą posłużyć detektyw Rutkowski i jego żona, którzy w tym roku organizują komunię dla syna. Przyjęcie jest zaplanowane z takim rozmachem, że raczej przypomina wesele. I to naprawdę spore.

Komunia ociekająca luksusem

Maja i Krzysztof Rutkowscy pojawili się w mediach na fali popularności mężczyzny, który zasłynął jako detektyw bez licencji. Niedawno poinformowali, że organizują przyjęcie komunijne dla syna Krzysia Juniora.

Maja Rutkowski potwierdziła w rozmowie z portalem fakt24.pl, że będzie na nim fotobudka i zespół muzyczny. "Myślę, że będzie około 150 gości, ale tak naprawdę pewnie będzie więcej osób, bo Krzysztof często rozszerza tę listę" - zdradziła.

"Jestem perfekcjonistką, planowałam to już od dwóch lat" - powiedziała Maja Rutkowski. - "Już niemal wszystko jest zamówione i zaklepane". Przygotowanie tak wielkiego balu z okazji komunii wzbudziło ogromne kontrowersje. Okazuje się jednak, że przyjęcie jest wydawane na cześć dwóch różnych wydarzeń.

To nie tylko przyjęcie komunijne

Rutkowscy będą świętować nie tylko komunię syna. Para postanowiła w ten sam weekend... wziąć ślub i zorganizować wesele. Przed urzędnikiem stanu cywilnego ślubowali sobie miłość już w 2019 roku. Teraz zdecydowali się na uroczystość w Kościele.

Dlatego przyjęcie jest przygotowane z takim rozmachem. Będzie na nim zespół i tańce, jak na każdym weselu. Ślub odbędzie się w sobotę, w niedzielę Krzysztof Junior przyjmie Pierwszą Komunię Świętą.

Oczywiście nie zabraknie na niej gości, ale jak powiedziała Maja Rutkowski w rozmowie z fakt24.pl: "Chcemy się skupić wszyscy na duchowym wymiarze tej uroczystości".

Drogie prezenty na przyjęcie dla chłopca

Komunia organizowana przez Rutkowskich dla Krzysia Juniora od dawna budzi kontrowersje. Zaczęło się od tego, że ojciec zdradził, że maluch dostanie od rodziców... BMW. Podobno goście także planują przynieść kosztowne prezenty dla chłopca.

Zapytana o tę kwestię Maja ucięła dyskusję krótko: "Nie zakazujemy naszym gościom kupowania konkretnych prezentów. Jeśli będą chcieli mu kupić np. samolot odrzutowy lub łódź podwodną, to nasz syn go dostanie".

Zobacz także:

Rodzice rozwiedzeni, a dziecko do komunii. To kto bierze pieniądze?

Komunia u Magdy Gessler? Wcale nie tak drogo, jak mogłoby się wydawać

Ile pieniędzy dać w kopercie na I komunię? Od nich oczekuje się najwięcej