Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Przedszkolak > Adaś wrócił do przedszkola po długiej nieobecności. Ten film to prawdziwy wyciskacz łez

Adaś wrócił do przedszkola po długiej nieobecności. Ten film to prawdziwy wyciskacz łez

Adaś z Augustowa w przedszkolu
Fot. TikTok/dzielniiwaleczni

W przedszkolu w Augustowie ostatnio miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Przedszkolaki i ich opiekunki nie posiadali się z radości. Niedawno bowiem, po wielu tygodniach nieobecności, do przedszkola wrócił mały Adaś.

Adaś to bohater. Ma za sobą stoczoną i wygraną bitwę z rakiem! W dzień powrotu do przedszkola jego grupa zgotowała mu ogromną niespodziankę! Wszystko zostało nagrane, a poruszający filmik dosłownie rozkłada na łopatki.

Adaś wrócił do przedszkola

Mały Adam z Augustowa ma za sobą bardzo długie leczenie. Od wielu miesięcy zmagał się z rakiem i spędził wiele dni w szpitalu. Na szczęście choroba jest już zażegnana, Adaś czuje się lepiej i mógł wrócić do swojego przedszkola.

Chłopiec wszedł do sali, a tam czekało na niego wyjątkowe powitanie! Wszędzie leżały baloniki, nauczycielki przedszkolne wystrzeliły konfetti, a Adaś aż zamarł z wrażenia i zaskoczenia. Skończyło się na grupowym uścisku, bo wszyscy koledzy i koleżanki chcieli wyściskać kolegę.

@dzielniiwaleczni Adaś po zakończonej walce z rakiem tak został przywitany w przedszkolu🥳❤#onkologia #moc #bohater #rak #viral #zasiegi #dzieci #wzruszające #wygrana ♬ Momenty - Kamil Bednarek

Nagranie wiralem w sieci

Wzruszające nagranie zostało rozsławione na TikToku dzięki publikacji przez Stowarzyszenie Dzielni i Waleczni. Jednak pierwotnie było opublikowane przez Szkołę Podstawową w Augustowie, przy której znajduje się przedszkole, do którego chodzi mały bohater. "Teraz czas na łzy szczęścia" - taki podpis widniał pod filmem.

I faktycznie, oglądanie tego filmu roztapia serce. Nie ma szans, by powstrzymać łzy. Radość Adasia jest ogromna, ale wzruszające jest także patrzenie, jak cieszą się jego koledzy i koleżanki, którzy otaczają go ze wszystkich stron we wspólnym uścisku.

Obserwatorzy nie mogą przestać płakać

Filmik na profilu Stowarzyszenia Dzielni i Waleczni na TikToku cieszy się ogromnym powodzeniem. Ma już ponad 13 tysięcy polubień, a obserwatorzy w komentarzach dzielą się emocjami, które w nich wywołała postawa dzieci.

Adaś dostał od internautów setki pozdrowień, serduszek i ciepłych słów. To tylko kilka z nich: "Dzieci nie powinny toczyć takich bitew. Dużo zdrówka dla Adasia", "Adaś wróciłeś z tej walki z tarczą i tak się wita bohaterów", "Takie łzy szczęścia mogą być zawsze. Zdrowia chłopaku więcej takich łez i takich zakończeń!".

Zobacz także:

Wszedł na ołtarz w czasie mszy. Uroczy chłopczyk podbił serca internautów

To nagranie ze ślubu rozbawi was do łez. Obejrzało je już ponad 21 mln osób

To zdjęcie rozerwało serca internautów. Chłopiec zrobił niebywałą rzecz

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?